Ana Sayfa   Kurumsal   Temsilciliklerimiz   Bayiliklerimiz   Haberler   Yeni Ürünler   Download   İletişim   ENGLISH
Kategoriler
Aydınlatma Kontrol
Zaman Kontrol
 

THEBEN

Theben AG firması 1921 yılında “Paul Schwenk Apparatebau” adı ile Stuttgart’ta kurulmuştur. 1947 yılında, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ilk zaman sayacını üreten firma, 1971 – 2001 yılları arasında başta Fransa, İtalya ve İngiltere olmak üzere operasyonlarını genişletmiştir.  Bugün 53 ülkede operasyonu olan firma, pazar lideri üstün kaliteli ürünleri ile sürekli gelişime devam etmektedir.
Theben AG firmasının üretiminde zaman, aydınlatma ve klima kontrol sistemleri için çözümler bulunmaktadır. Theben her ürün grubunda en üstün kaliteli ürünşeri piyasaya sunmayı hedef edinmiştir. Ürün grupları arasında sadece analog ve dijital zaman sayaçları değil, aynı zamanda saatlik, günlük, aylık ve yıllık programlar sunan mikro-işlemci kontrollü cihazlar bulunmaktadır. Bunun yanında Theben firması, merdiven otomatları, aydınlık kontrol anahtarları ve ısıtma tasarrufu amaçlı saat termostatları gibi ürünler ile de çok tanınmaktadır.
Theben AG firması ürünlerinin kullanıcı dostu ve kaliteli olmasını ve dizaynlarının üst düzey olmasını amaç edinmiştir. Firma uluslar arası DIN EN ISO 9001: 2000 belgesine sahiptir.
Firmanın dijital zaman sayacı ürünlerinden olan TERMINA Top, aşağıda belirtilen teknoloji, dizayn ve ergonomi ödüllerini almıştır:
ELEX 2000, tib 2000, designlink 2001, ETOP Award 2001, CHEOPS control und digital clock thermostats RAMSES 800 top: reddot design award 2003.

Ürünler için tıklayınız...


Alt Gruplar : ANALOG      DİJİTAL     
  Theben MARKA 'ZAMAN SAATLERİ'  Ürünlerimiz
Ürün Resmi Ürün Kodu Ürün Adı Kategori
analog  Analog  Zaman Kontrol 
Dijital  Dijital  Zaman Kontrol 
Toplam "2" Kayıt Bulunmuştur!
 
Ana Sayfa   |   Kurumsal   |   Temsilciliklerimiz   |   Bayiliklerimiz   |   Haberler   |   Yeni Ürünler   |   Download   |   İletişim
Her hakkı Gokhanelektrik.com 'a aittir © 2013